WİLMA ELLES ANNELİĞİ ve İKİZLERİ
Öyle Bir Geçer Zaman Kİ Dizisiyle hayatımıza giren Wilma Elles artık bizden biri.Türkiye'ye yerleşmekle birlikte Müslümanlığıda seçti.İkizleriyle yeni bir hayat yaşadığını söyleyen ünlü annemizin röportajını sizin için derkedik.

İkizlerinizle nasıl vakit geçiriyorsunuz?

Aynı dakikada, aynı yerde doğdular ama buna rağmen karakterleri çok farklı. Melodi müziği çok seviyor, Milat kitaplara bayılıyor. Onlarla bol bol şarkı söylüyoruz, dans ediyoruz, konuşuyoruz.
Evde iki çocuk büyütmenin zorlukları var mı?

İkisine de haksızlık olmasın diye uğraşıyorsunuz. 'Onunla şarkı söyledim, şimdi diğeriyle de söylemem lazım' ya da 'Onu öptüm, diğerini de öpmeliyim' diyorsunuz. Daha sonra birlikte oynamaya başlayacaklar ve o zaman daha kolay olacak her şey.
EMZİREREK VE PİLATESLE KİLO VERDİM

Yoğun bir tempoda çalışıyorsunuz. İkizlerinize nasıl vakit ayırıyorsunuz?

Her gün setim olmayacak. Çocuklarımın yanında olmak istiyorum, kendimi ona göre programladım. Çok iyi bir organizasyon gerekiyor. Eskiden montumu alıp evden çıkardım ama şimdi her şeyi onlara göre ayarlıyorum. Daha önce rol aldığım dizide setime geliyorlardı. Şimdi setim uzak olduğu için gelemiyorlar ama yeni setimde de bir oda ayarlayacağım ve onları çekimlere de götüreceğim. Oyunculukla anneliğin iyi bir kombinasyon olduğunu düşünüyorum. Senaryo çalışırken, müzik dinlerken hep yanımda oluyorlar.
İleride sizin gibi oyuncu olmalarını ister misiniz?

Tabii ki isterim ama hangi işte mutlu olacaklarsa, o mesleği seçmeliler.
Hamilelikte aldığınız fazla kiloları nasıl verdiniz?

Faydalı şeyler yemeye dikkat ediyorum. Az ve sık sık yiyince bütün vitaminleri alıyorsunuz ve vücut kendisini aç hissetmiyor. Doğal şeyler yiyorum. Her şeyden az az yiyorum; hem protein, hem sebze-meyve, hem tahıl grubundan. Doğum sonrası pilates ve jimnastik yaptım. Bu arada kilo vermede emzirmenin de çok katkısı oluyor.
Anne olduktan sonra hayatınızda neler değişti?

Artık daha güçlüyüm, duygusalım, her konuda kendimi daha zengin hissediyorum. Daha önce fark etmiyorsunuz ama eksiksiniz. Çocuğunuz olduğunda kendinizi tam hissediyorsunuz. Anne olmak çok güzel bir duygu. Çok güzel bir değişim yaşıyorsunuz. Aslında bir taraftan da gençleşiyorsunuz, her şeyi yeniden görüp öğreniyorsunuz. Çocuklarınızla her şeyi yeni baştan yaşayıp keşfediyorsunuz ve gözleriniz ışıl ışıl oluyor.

Kaynak:Sacitaslan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder