HANGİ BURÇ NASIL ANNE OLUR?

Kadınların ilgi alanlarından biridir astroloji.Uzmanların çoğu karekterist özelliklerimizi burçlarımızdan aldığımızı söyler.Bende onların yalancıyım valla J Bizde bunun üzerine hangi burç anne nasıl olur dedik ve özelliklerini sizler için derledik.Bakalım burcunuza göre mi annnesiniz J

Koç Burcu: Cesaretleriyle bilinen Koç’lar, çocuklarınamda cesaretli olmayı aşılayacak anneler olurlar. Hayatta karşımıza çıkabilecek her engeli, aşılması gereken ufak sorunlar olarak gören Koç burcu anneleri, çocuklarına iradeli ve kararlı olmayı teşvik edecektir

Boğa Burcu: Bu burcun anneleri, çocuklarına çok düşkündürler. İlk görüşte sert bir yapıya sahip gibi dursalar bile ne kadar yumuşak kalpli oldukları , çocuklarıyla kurdukları duygusal bağ üzerinden gözlemlenebilir. Boğa burcu, her zaman mutfağa düşkün olmuştur. Hamilelik döneminde en çok kilo alan burçlardan biri olacaktır.

İkizler Burcu: İkizler burcu annesi, duygusal yapısını olabildiğince saklamayı tercih eder. Her konuda mantıklarını kullanarak hareket etmeleri, duygusal açıdan soğuk bulunmalarına neden olabilir. Lakin bu durum sayesinde, yaşanan sorunlarda asla panik yapmayan anneler olurlar.

Yengeç Burcu: Burçlar arasında geçmişe ve geleneklere en bağlı anneler, Yengeç burcundan çıkar. Evcimen bir yapıya sahip olan Yengeç burcu, anne olacağı günün hayalini kurar. Anne olduğunda ise çocuklarını huzurlu bir yuvada yetiştirmek en büyük hayalleridir.

Aslan Burcu: Bir Aslan burcu annesine sahipseniz, kesinlikle söylediklerine karşı çıkmayın. Başkalarının yanında onunla inatlaşmayın. Ona yapacağınız diğer büyük kötülük ise istedikleri konularda başarısız olmanızdır. Aslan burcu kadını, baskın kişiliğini anneyken de gösterir.

Başak Burcu: Evlerine ve temizliğe düşkünlükleriyle bilinen bu annelerin, ne kadar takıntılığı olacağı su götürmez bir gerçektir. Çocukları küçük yaştayken nerede, ne yapmasını gerektiğini bilir. Onların çocuklarında kir, leke ve dağınıklık görmeniz mümkün değildir. Ve eğer siz, onun bu titizliğini görmezden gelirseniz bu anneyi çıldırtabilirsiniz. Onun özverisini farketmeniz gerekmektedir.

Terazi Burcu: Şunu bilmelisiniz ki, sahip olunabilecek en sosyal anneye sahipsiniz. Hayatınızın her alanında etkili olan, sıcak, tatlı, güleryüzlü, sanata düşkün ve size farklı bakış açıları kazandıran bir anneniz var. Hatta arkadaşlarınızın da, annenizle iyi arkadaş olmak istemesi sizi kıskançlığa itebilir. Genel olarak, sizi güzel ve estetik olana yönlerdirmeye çalışan bu kadın, Güzel Sanatlar alanını seçerseniz, havaya uçacak tek burçtur.

Akrep Burcu: Bu burcun kadını sadece anne değil, hem öğretmen hem arkadaştır. Çok idealist bir anneye sahip olduğunuzu bilin. Sizin her zaman güçlü ve kafanıza koyduğunuzu yapan biri olmanızı ister. Başarısızlığa hayatında yer yoktur. Sizin hayatınızda olmasına da tahammül edemez. Özellikle eğitim hayatınızda, çok zorlayıcı bir anne olabilir.

Yay Burcu: Çocuklarıyla beraber gezmeye en meraklı burç sizsiniz. Çocuklarınızın, annesi olmaktan önce arkadaşı olmak istersiniz. Fakat bu birliktelik asla sıkıcı olmaz. Çünkü çocuklarının bağımsızlıklarına da aynı ölçüde önem verirler. Size her zaman özgüven aşılayacak olan bu anneler, bunu şefkatle yapacaktır.

Oğlak Burcu: Burçlar kuşağının en geleneksel, en ciddi ve en sorumluluk sahibi annesine sahipsiniz. Bunu bilin ve öyle devam edin. Muhtemelen iyi bir eğitim hayatınız, başarılı bir kariyeriniz olacaktır. Akademisyen veya hukukçu olma ihtimaliniz çok yüksek. Zaten iyi bir kariyeriniz yoksa, annenizin gözünde başarısız bir çocuk oldunuz demektir.

Kova Burcu: Arkadaşlarınızın annelerine bakıp, annenizi değerlendirmek gibi bir hata yapmayın. Sizin anneniz, kimsenin sahip olamayacağı değişik biridir. Bu annenin çocukları, büyüdükçe çevreleri ile olan farklarını algılarlar. Çünkü siz çocuğunuzu, kendinize has şekilde büyütmüşsünüzdür. Asla normlara uyan bir anne değilsiniz. Haliyle, çocuğunuzun da pek standart olması beklenemez.

Balık Burcu: Dünyanın en duygusal annesine sahipsiniz. Ayrıca en iyi kalpli… Daha anne olmadan, anneliği fazlaca gözlerinde büyütürler. Bu yüzden size, kutsal bir varlıkmış gibi yaklaşmaları olasıdır. Size fazlaca bağlanırlar. Bu bağlılık, kimi zaman sizi boğabilir. Ayrıca istediğiniz her şeyi elde etmeniz için elinden geleni yaparlar. Çocukları, en şımarık olan kadınlar Balık’lardır. Hatalarınızın, kusurlarınızın anneniz tarafından affedilme hızına siz bile şaşıracaksınız.Bunlarda bizim blogger annelerimizin de bazıları bakalım gerçektende annelerimiz ait oldukları burçların özelliklerini taşıyor mu ?
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder